pátek 27. dubna 2012

Ocenění

Poslední dva dny mi přišly 3 ocenění mého blogu. Chtěla bych moc poděkovat vám holky "blogařky",které jste mi ho udělily. Janince,Míše a Janičce. Moc jste mě potěšily a  jsem ráda,že se vám u mě líbí. Jste príma!!!Tady jsou jejich blogy,http://66jana.blogspot.com/,http://mi-mo-ska.blogspot.com/,http://janachv.blogspot.com/
Měla bych napsat pár věcí o sobě,no ono toho moc není,mám ráda svoji rodinu,zahrádku,kytičky a vše co se týká jara a léta. Miluji staré věci,která mají "duši",jaké uměly naše babičky.I v malých drobnostech je krása a vidí jen ten,kdo chce. Mám ráda háčkování,vyšívání a vůbec tvoření. Nedokážu jen tak sedět. :)) Miluji růže,levanduly,narcisy,lilie,muškáty....no prostě všechny kytky:))Miluji vůně levandule,bylinek a když zaprší a voní zem. Nádhera.Mám ráda procházky v přírodě,zpívání ptáků.....No prostě ráda žiju!!

Podle pravidel bych měla dát ocenění dalším blogům,velice se omlouvám,ale jelikož jsem tu teprve chvilku(ani ne měsíc) tak bych to věnovala vám všem!!Holky jste prima. Přeji krásný víkend.

1 komentář: